Medzinárodné projekty: Viac ako 25 % našej činnosti zahŕňa prácu s klientmi so sídlom v zahraničí. To nám umožňuje výmenu skúseností a informácií z trhov práce medzi konzultantmi spoločnosti Antal pracujúcich v 35 krajinách, vrátane Európy, Ázie, Južnej Ameriky a Afriky.

Rýchly štart Vašej kariéry: Spoločnosť Antal International sa môže pochváliť jedným z najlepších nástupných školiacich programov medzi personálnymi spoločnostmi. Máme jasný cieľ – podporiť Vás pri budovaní vzťahov s klientami a kandidátmi.

Rýchly rozvoj: Ste to Vy, kto pracuje na úspechu spoločnosti Antal International. Vaše úspechy budú vždy odmenené, preto Vaše miesto v tíme závisí iba od Vás a Vášho odhodlania.

Finančná situácia: Spoločnosť Antal International je skvelým miestom na budovanie Vašej lepšej finančnej situácie.  A nie sú to prázdne slová. Vzťahy vždy zakladáme na vzájomnom rešpekte.

Medzinárodná kariéra: Pokiaľ sa rozhodnete pracovať v spoločnosti Antal International, pridáte svojej kariére medzinárodný rozmer. Keď začnete pracovať v jednej z pobočiek spoločnosti Antal International, ponúkneme Vám možnosť premiestnenia do pobočky so sídlom v inej krajine, aby ste sa mohli zoznámiť s jej kultúrou.

Odborné znalosti: Robíme všetko pre to, aby naši zamestnanci mali odborné znalosti v odboroch, v ktorých pôsobia. Vďaka tomu sú konzultanti spoločnosti Antal často citovaní v najvýznamnejších médiách.

Neustále sa rozrůstáme: Otvorili sme pobočky v Prahe a Bratislave. Naše plány do budúcnosti zahŕňajú zriadenie nových pobočiek v regióne strednej a východnej Európy.

Pokiaľ máte pocit, že naša spoločnosť je tou ideálnou pre Vás, zašlite svoj aktuálny životopis na adresu: office@antal.eu.sk.

Antal - kariéra

 • robíme všetko pre to, aby naši konzultanti mali odborné znalosti v odboroch, v ktorých pôsobia. Zhromažďovanie rozsiahleho množstva informácií týkajúcich sa trhu je umožnené nasledujúcim spôsobom:
 • usporadúvanie medzinárodných telekonferencií o trhu práce v konkrétnych odvetviach hospodárstva
 • vykonávanie prieskumu trhu práce, vrátane nasledujúcich projektov: Globálny prehľad o spoločnosti Antal, Činnosť profesionálov a manažérov na trhu práce, Prehľad platov v spoločnosti Antal, Najžiadanejší zamestnávatelia a pod.
 • účasť na konferenciách, diskusiách a udalostiach týkajúcich sa trhu práce, informovanosť o najnovšom vývoji prostredníctvom dennej a odbornej tlače,
 • usporadúvanie školení na tému rokovania, riadenia náborového procesu, time managementu, predajných schôdzok a schôdzok s klientmi.

Antal – profesijná dráha

V spoločnosti Antal International je každý pánom svojho vlastného osudu. Vaše povýšenie je závislé iba od Vás a Vášho odhodlania. Nižšie nájdete kariérny rebríček spoločnosti Antal International.

 • Stážista
 • Konzultant junior
 • Konzultant
 • Odborný konzultant/manažér rozvoja podnikania
 • Vedúci tímu
 • Tímový manažér
 • Manažér obchodnej jednotky
 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj