Spoločnosť Antal International je jednou z najrýchlejšie rastúcich personálno-poradenských spoločností na  trhu.

„Poľskú pobočku spoločnosti Antal International riadim od roku 2004. Počas tohto obdobia sme vybudovali kariéru mnohým ľuďom – tak našich kandidátov, ako aj našich konzultantov. Roku 2014 sme otvorili nové pobočky v Českej republike a na Slovensku,“ hovorí Artur Skiba, predseda predstavenstva spoločnosti Antal International a viceprezident Asociácie personálnych agentúr v Poľsku.

Spoločnosť Antal International sa nerozvíja len geograficky, významne tiež rozširuje svoje portfólio služieb. Okrem neustáleho náboru špecialistov a manažérov spoločnosť Antal v rámci divízie Antal HR Consulting ponúka spoluprácu v oblasti uzatvárania zmlúv, RPO a HR nástrojov.

V septembri 2014 bola podpísaná dohoda, na základě ktorej sa spoločnosť Antal International pripojila ku skupine Work Service. Ide o ďalší míľnik v histórii spoločnosti Antal. Spojenie dvoch úspešných a ambicióznych firiem, ktoré sú vo svojich odboroch lídrami na trhu, umožňuje realizáciu ešte širšej ponuky podpory v oblasti ľudských zdrojov.

 

 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj