O spoločnosti Antal

Značka Antal pôsobí v súčasnosti v 35 krajinách, poľská pobočka bola založená v roku 1996. Po celom svete sa nachádza viac ako 100 pobočiek zamestnávajúcich celkom viac ako 500 zamestnancov, ktorí každý deň vykonávajú nábor profesionálov a manažérov.  To nám umožňuje poskytovať efektívne služby svetovým i miestnym spoločnostiam. Spolupráca medzi konzultantmi z rôznych krajín zaisťuje ešte vyššiu kvalitu poskytovaných služieb. Znamená to, že naši odborníci majú prehľad o najnovších trendoch na svetových trhoch práce.

Na základe dohody podpísanej v septembri 2014 sa spoločnosť Antal International stala súčasťou skupiny Work Service.  Táto fúzia predstavuje ďalší míľnik v osemnásťročnej histórii fungovania našej spoločnosti na trhu.  Spojenie dvoch efektívnych a ambicióznych spoločností, ktoré sú vo svojich odboroch lídrami na trhu, umožňuje realizáciu širšej ponuky podpory v oblasti ľudských zdrojov pre zamestnávateľov.

Členstvo spoločnosti Antal v novej skupine umožnilo dosiahnuť ešte dynamickejší rast v strednej a východnej Európe a založenie pobočiek v Českej republike a na Slovensku.

 

Kontakt na pobočky spoločnosti Antal International v regióne strednej a východnej Európy

Kontakt na pobočky spoločnosti Antal International vo svete, okrem regiónu strednej a východnej Európy

 

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj