Artur Skiba

Predseda predstavenstva

Antal International

 

Dámy a páni,

spoločnosť Antal International pôsobí v regióne strednej a východnej Európy od roku 1996.

Vďaka svojej materskej organizácii vo Varšave, mohla spoločnosť Antal International započať svoju pôsobnosť aj v Slovenskej republike v apríli 2014. Odvtedy sme prispeli k rozvoju mnohých kariér - ako našich kandidátov, tak našich konzultantov. Spoločnosť Antal je lídrom na trhu v oblasti náboru zamestnancov a poradenstva pre ľudské zdroje. Udržuje si tiež pozíciu jednej z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich personálno-poradenských spoločností na slovenskom trhu - neustále rastie a otvára nové pobočky v regióne strednej a východnej Európy.

Úzko spolupracujeme s náborovými konzultantami z pobočiek v Českej republike (Praha), Poľsku (Varšava, Krakov, Wroclav, Poznaň), Nemecku (Berlín) a Maďarsku (Budapešť), sme schopní odpovedať na požiadavky našich klientov v regióne strednej a východnej Európy a odporučiť najvhodnějších kandidátov.

Medzi hlavné oblasti, na ktoré sa zameriavame, patria informačné technológie, nákup a predaj, marketing, FMCG (rýchloobrátkový tovar), logistika, inžinierstvo, bankovníctvo a financie. Mapujeme  pracovný trh a rýchlo odpovedáme na jeho potreby.

Na základe obchodnej dohody z roku 2014 sa spoločnosť Antal International stala súčasťou skupiny Work Service. Spojenie dvoch efektívnych a ambicióznych spoločností, ktoré sú vo svojich odboroch lídrami na trhu, umožňuje realizáciu ešte širšej ponuky podpory v oblasti ľudských zdrojov nielen pre zamestnávateľov, ale aj pre zamestnancov.

Usilovne vyhľadávame nové výzvy, podporujeme spoločnosti pri budovaní ich ľudských zdrojov a kandidátom poskytujeme poradenstvo týkajúce sa rozvoja ich kariéry.


Tešíme s na spoluprácu s Vami.

 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj