Vyberte tému, ktorá vás zaujíma a pozrite sa, aké riešenie Vám môžeme ponúknuť:

 

Potrebujem rýchlo nájsť kandidáta so špecifickou kvalifikáciou
Konzultanti Antal International sú schopní vďaka svojej úzkej špecializácii a rozsiahlej sieti kontaktov v konkrétnej oblasti trhu rýchlo identifikovať a osloviť najlepšieho kandidáta, ktorý spĺňa požiadavky klienta.
Potrebujem informácie o trendoch na trhu práce v mojom odvetví
Naši konzultanti sa špecializujú v rámci odboru aj odvetvia. To z nich robí odborníkov v oblasti trhu práce. Odporúčame vám, aby ste nás kontaktoval / a. Môžete si tiež prečítať správy o trhu práce zverejnené spoločnosťou Antal International na základe vlastného výskumu.
Hľadám IT špecialistu na konkrétny projekt
Konzultanti spoločnosti Antal International sa špecializujú na technické aj predajné pozície v oblasti informačných technológií a nájdu pre Vás vhodného kandidáta.
Najímam obchodných profesionálov a potrebujem zhodnotiť potenciál ich úspešnosti pri predaji
Antal International je výlučným poskytovateľom psychometrických testov, ktoré sú ideálnym nástrojom na predikcie predajných schopností.
Chcem menovať manažéra prostredníctvom interného povýšenia a potrebujem nestranné zhodnotenie
Antal International je výlučným poskytovateľom psychometrických testov, čo je nástroj navrhnutý tak, aby predpovedal úspech v manažérskej pozícii a podpore organizácie a na udržanie a plánovanie rozvoja najlepších manažérov.
Vytváram nové pracovné miesto a potrebujem pomoc s jeho definíciou
Obráťte sa na konzultantov divízie špecializujúcich sa na oblasť, v ktorej vytvárate nové pracovné miesto. Vzhľadom k úzkej špecializácii vo vybranej skupine pozícií a skúseností z projektov pre rôznych klientov, Vám môžu naši konzultanti poradiť, aký pracovný profil bude pre danú úlohu vo Vašej firme najúčinnejší a aká je dostupnosť potenciálnych kandidátov so stanovenými kompetenciami.
Chystáme sa zriadiť nové centrum zdieľaných služieb a hľadáme skúseného obchodného partnera
Podporujeme investorov vstupujúci na nové trhy a spoločnosti, vytváranie nových štruktúr, vrátane oblasti outsourcingu. Kontaktujte konzultantov divízie Antal SSC / BPO, ktorá sa špecializuje na nábor pre oblasť zdieľaných služieb a outsourcingu.
 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
Informatyk SAP Warszawa

Możesz podejrzeć je tutaj